Nie boksuj się z wiedzą. Skorzystaj z niej!

Udostępniliśmy czternaście materiałów edukacyjnych dotyczących tematyki Olimpiady Medialnej. tyle na dobry początek. Wkrótce pojawią się kolejne.

Rozkręcamy się! Tematyka Olimpiady obejmuje sześć obszarów tematycznych (transformacja mediów, sztuka informacji, odbiór i tworzenie przekazów medialnych, sztuka prezentacji i debaty, cyfryzacja telewizji w Polsce oraz film). W boksie edukacyjnym (tuż obok, po lewej stronie) znajdziecie materiały do każdego z nich. Dzielimy się i dzielić będziemy wiedzą - teoretyków i praktyków. Nauczyciele znajdą tu inspiracje dydaktyczne - scenariusze zajęć, pomocne w twórczym edukowaniu. Zasoby sukcesywnie będą się powiększać. Polecamy.

Foto: exothermic - udostępnione na licencji Creative Commons.