Box edukacyjny

Tu udostępniamy wiedzę - teoretyków i praktyków. Dla uczniów i nauczycieli.

Transformacja mediów> Sztuka informacji> Odbiór i tworzenie przekazów medialnych> Sztuka prezentacji i debaty> Film> Media publiczne> Czy wiesz że? (archiwum)> Pokój nauczycielski - inspiracje dydaktyczne> I edycja - Testy pierwszego etapu> I edycja - Testy drugiego etapu> I edycja - Broszura edukacyjna> II edycja - pytania i tematy> III edycja - pytania i tematy> IV edycja - pytania i tematy> V edycja - pytania i tematy>

Nie boksuj się z wiedzą. Skorzystaj z niej!

Udostępniliśmy czternaście materiałów edukacyjnych dotyczących tematyki Olimpiady Medialnej. tyle na dobry początek. Wkrótce pojawią się kolejne.

Rozkręcamy się! Tematyka Olimpiady obejmuje sześć obszarów tematycznych (transformacja mediów, sztuka informacji, odbiór i tworzenie przekazów medialnych, sztuka prezentacji i debaty, cyfryzacja telewizji w Polsce oraz film). W boksie edukacyjnym (tuż obok, po lewej stronie) znajdziecie materiały do każdego z nich. Dzielimy się i dzielić będziemy wiedzą - teoretyków i praktyków. Nauczyciele znajdą tu inspiracje dydaktyczne - scenariusze zajęć, pomocne w twórczym edukowaniu. Zasoby sukcesywnie będą się powiększać. Polecamy.

Foto: exothermic - udostępnione na licencji Creative Commons.