TAK BĘDZIE!

Olimpiada Medialna stała się coroczną tradycją. Tym razem przyszedł czas, aby sprawdzić Waszą wiedzę dotyczącą najczęściej chyba przez wszystkich używanego narzędzia internetowego, czyli Google, który od pewnego czasu nie jest już tylko serią rozwiązań, które da zamknąć się w wyszukiwarce. Zaczął on wychodzić poza nią, do świata rzeczywistego i namacalnego. Jaki będzie świat zmieniający się pod jego wpływem?

Jeżeli chcecie sprawdzić, ile wiecie o wszystkowiedzącym wujku, a także o innych mediach, weźcie udział w czwartej edycji Olimpiady. Tradycyjnie do wygrania indeksy na UKSW oraz SWPS oraz opłacone roczne czesne na tych uczelniach. Śpieszcie się z decyzją: rejestracja uczestników trwa od 19 stycznia do 16 lutego 2015.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej, nie czekajcie. W każdej chwili możecie zapoznać się z regulaminem, terminarzem oraz ogólnym programem. Informacje będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej Olimpiady oraz na jej oficjalnym fanpage'u na Facebooku.

Ruszamy z pełną mocą i mamy nadzieję, że w tym pociągu i Was nie zabraknie. Zapraszamy do wzięcia udziału i wszystkim życzymy powodzenia w tym medialnym boju o wirtualny wieniec laurowy.