Box edukacyjny

Tu udostępniamy wiedzę - teoretyków i praktyków. Dla uczniów i nauczycieli.

Transformacja mediów> Sztuka informacji> Odbiór i tworzenie przekazów medialnych> Sztuka prezentacji i debaty> Film> Media publiczne> Czy wiesz że? (archiwum)> Pokój nauczycielski - inspiracje dydaktyczne> I edycja - Testy pierwszego etapu> I edycja - Testy drugiego etapu> I edycja - Broszura edukacyjna> II edycja - pytania i tematy> III edycja - pytania i tematy> IV edycja - pytania i tematy> V edycja - pytania i tematy>

Listy startowe 2. etapu


Drodzy Uczestnicy, Szanowni Nauczyciele,

Już 10. stycznia o godzenie 12:00 odbędzie się drugi etap Olimpiady Medialnej. Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące organizacji i przebiegu tego wydarzenia dostępne są pod tym linkiem: http://olimpiada-medialna.edu.pl/article/show/217-zawody-2-stopnia-co-warto-wiedzie

Prosimy zwrócić szczególną uwagę na literaturę pomocniczą oraz czas trwania konkursu. Prosimy także o zaplanowanie podróży w taki sposób, aby mogli Państwo stawić się w wyznaczonym miejscu najpóźniej pół godziny przed jego rozpoczęciem.

Gdzie uczestnicy piszą test? Informację na ten temat znajdą Państwo w załączniku dodanym tutaj. Ze względu na rekordową w tym roku liczbę uczestników, także w drugim etapie, powstało więcej punktów Olimpiady Medialnej. Dzięki uprzejmości nauczycieli oraz dyrektorów szkół, którzy będą nas i Państwa gościć, mogliśmy zwiększyć Państwa komfort poprzez skrócenie dojazdu.

Uczestników prosimy o zapoznanie się z listami startowymi i odszukanie swojego numeru uczestnictwa na załączonej liście. Zwykliśmy ukrywać Wasze personalia pod nimi, ze względu na ochronę danych osobowych. Jeżeli nie znacie swojego numeru, możecie go sprawdzić logując się na swoje konto Olimpiady Medialnej na stronie głównej, tak samo, jak podczas logowania do pierwszego etapu.

Korzystając z okazji, zespół Olimpiady Medialnej pragnie Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Niech komunikacja międzyludzka zostanie odkryta na nowo w swej bezpośredniej, prostej, ale jakże bogatej i niezastąpionej formie.

Z wyrazami szacunku

Zespół Olimpiady Medialnej